GipEx tablety - rozpouštědlo sádry, 2 tablety, startovací set

207410
Neohodnoceno

Vysoce reaktivní pojivo pro dentální sádry a zatmelovací hmoty v separátoru sádry. Zabrání ucpávání odpadu, odstraní nepříjemné pachy a usnadní cištení separátoru.

 

  • Skladem u dodavatele
294 Kč / ks
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.2 kg
 

GipEx - rozpouštědlo sádry, 2 tablety, startovací set

Vysoce reaktivní pojivo pro dentální sádry a zatmelovací hmoty v separátoru sádry. Zabrání ucpávání odpadu, odstraní nepríjemnépachy a usnadní cištení separátoru. Použití: 1 x týdne rozpustit 1 tabletu.

GipEx tablety jsou vysoce účinné rozpouštědlo určené k odstranění zbytků dentální sádry a fosfátových zatmelovacích hmot v sádrovém separátoru. Účinně zabraňuje ucpávání odpadního potrubí, zamezuje nepříjemnému zápachu a usnadňuje čištění sádrového separátoru.

Ucpávání potrubní pevnými částicemi nelze zabránit ani při pravidelném čištění sádrového separátoru. Ořezáváním dochází k odstraňování 15% - 40 % hmotý sádrového modelu. Takové množství nelze účinně zachytit pomocí běžných sběr ných nádrží a dříve či později dojde k ucpávání potrubí.

Jediná tableta GipEx postačí k tomu, aby do odpadního potrubí odtékala pouze čistá voda.

Tablety GipEx jsou šetrné k životnímu prostředí. Není třeba se obávat překročení limitů pro maximální množství sádry vypouštěné do odpadního systému. Použitím tablet GipEx dochází k úniku pouhých několika miligramů na litr odpadní vody. Tablety jsou netoxické a odpovídají přísným evropským předpisům. Složení tablet neohrožuje zdraví, bylo vyvinuto v souladu s platnými normami týkajícími se znečištění a jejich ph je neutrální.

GipEx tablety maximálně usnadňují čištění. Přesvědčte se sami, že čištění separátoru nemůže být jednodušší. Tablety zabraňují vzniku povlaku a větších usazenin. Tam, kde nevznikají žádné usazeniny, potom není nutné ani čištění komory separátoru.

Hygienické a bez zápachu! Uvolňované částice jsou účinně sedimentovány a vyčištěná voda je zcela bez zápachu. Nepoužívekte kapaliny a čistící prostředky, které nebyly vyvinuty k použití do sádrových separátorů, neboť můžou poškozovat životní prostředí i samotné separátory.

Návod k použití: po očištění vašeho separátoru jednoduše vložte do přístroje jednu tabletu GipEx umístěnou v plastovém držáku, který je součástí balení. Následně držák s tabletou umístěte do separátoru tak, aby tableta byla zcela ponořena, nikoli však v přímém směru toku odpadní vody (ideální umístění je do druhé přepadové komory). Po uplynutí jedné hodiny začne tableta působit jako vločkovač. Aktivované složky oddělí i ty nejjemnější částice sádry, které ihned klesají ke dnu separátoru, čímž předcházíte unikání nepříjemného zápachu. Ze separátoru pak odtéká zcela čistá voda.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LZ Avatar autora Gipex - rozpouštědlo sády 8.12.2021 11:52
Tablety Gipex používáme pravidelně v odlučovači sádry v zubní laboratoři, kde pracují tři laborantky. Po 10-ti letech provozu je odpad totálně ucpaný. Je k dispozici nějaký prostředek k rozpouštění usazené sádry v odpadním potrubí?
Odpovědět